Cenově dostupný PC program
pro azylové domy

Poskytovatelé služeb sociální prevence jsou povinni vést
časově náročnou agendu. Usnadníme Vám to!

Otázky a odpovědi - organizační:

Kdy bude tento software k dispozici?

2. června 2010. Objednávky lze přijímat i před tímto datem.

Kdo jej bude moci používat?

Azylové domy a noclehárny. Program je zaměřen na služby sociální prevence.

Program naopak není vhodný pro terénní sociální služby - tam lze s úspěchem použít "sesterský" program Pečovatelská služba.

Budete mít v systému moduly?

Pokud máte na mysli členění programu do logicky souvisejících celků, tak samozřejmě ano. To má každý program. Jestliže ale myslíte "části" programu, které bude třeba zvlášť zaplatit, aby mohly být používány, tak ne. Každý uživatel dostane plně funkční program se všemi možnostmi. Aniž by musel platit za něco zvlášť.

Co bude program umět? Bude program obsahovat funkci xyz? Kdy?

Především je třeba uvést, že společnost "Petr Zajíc software" je v současné době největším dodavatelem softwarových řešení pro oblast sociálních služeb v ČR. Máme dostatečnou kapacitu i zkušenosti na to, aby software pro služby sociální prevence byl opravdu komplexní.

Nicméně není naším cílem vyvinout něco drahého, těžkopádného nebo složitého. Počítáme proto s tím, že první verze programu obsahuje společnou sadu funkcí, které využije každý poskytovatel (jako je například evidence klientů, výpočet úhrad, evidence sociální práce atd.) a dále budeme upřednostňovat ty požadavky, které bude mít větší počet uživatelů.

Jsme členy Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Znamená to pro nás nějakou výhodu?

Ceny programu jsou stanoveny plošně na 6990,- Kč + DPH pro poskytovatele do 10 klientů a 9990,- Kč + DPH pro poskytovatele nad 10 klientů.

Měl bych nápad, co by měl program obsahovat. Co teď?

Výborně! Vaše nápady, postřehy či připomínky jsou vždy vítány a budeme se jimi zabývat. Kontaktujte nás a rozhodně se domluvíme. Kontakty jsou uvedeny na tomto webu.